Tahitian Noni JuiceTM   a Magical Noni

Firma Morinda ako jediná na svete vlastní laboratóriá na výskum ovocia Noni a využíva spoluprácu špičkových lekárov ako je napr.:

Dr. Neil Solomon, MD Ph.D

- Senior lekár s praxou viac ako 30 rokov a viac ako 30.000 pacientov
Profesor na Johns Hopkins School of Medicine
- Zdravotný konzultant OSN a Svetovej zdravotníckej organizácie
- Zdravotný poradca guvernérov a prezidentov Spojených štátov
- Jeho články sa objavili vo viac než 200 tisíc publikáciach v posledných 18 rokoch, napr.: CNN - TV, Readers Digest
- Autor "Noni Juice The Tropical Fruit with 101 Medicinal Uses"
 
Dr. Neil Solomon skúmal vedecké dôkazy a štúdie ovocia Noni. Odhalil, že ovocie Noni sa dá používať ako liečivý prostriedok.
        "Strávil som veľa hodín študovaním prípadových štúdií a správ od lekárov a ďalších odborníkov, analyzoval som správy z klinických štúdií. Tiež som sa zhováral s viac ako 50 lekármi a ďalšími zdravotníkmi, ktorí mi poskytli súhrnné údaje, ktoré spoločne predstavovali viac ako 10.000 ľudí, ktorí používajú alebo používali nápoj z Noni - Tahitian Noni Juice.
Keď som zhromažďoval tieto údaje, trápila ma jedna z otázok, ku ktorej som sa neustále vracal, a to: "Ako môže Noni pomôcť toľkým ľuďom s toľkými rôznymi zdravotnými problémami, čo je jeho tajomstvo?"
Dospel som k záveru, že skutočne to nepomôže všetkým - a na všetky zdravotné problémy. Avšak, v priemere, viac ako 78 percent z viac ako 10.000 užívateľov Noni v našom prieskume uviedlo, že Noni im pomohlo nejakým spôsobom, vrátane boja s rakovinou, srdcovými ochoreniami, zažívacími poruchami, diabetes, autoimunitné ochorenia, mŕtvice, problémy s nadváhou, a kožou, problémami s vlasmi."

Výskumy ukazujú, že Noni stimuluje imunitný systém, reguluje bunkové funkcie a bunkovú regeneráciu poškodených buniek. Skutočnosť, že Noni pôsobí na základné štruktúry buniek, môže vysvetľovať, prečo je Noni prospešné pre široký rad zdravotných problémov. Dr. Richard Dicks, lekár z New Jersey, hovorí: "Začíname si uvedomovať, že sa musíme vrátiť k základom nášho tela. Ak sa scvrkáva, buď máme vypálené živiny, alebo sme spállili svoje telo. Noni šetrí naše telo tým, že nám dodáva živiny, ktoré každodenne potrebujeme."

Objednávka Magical Noni